.
::  UBYTOVÁNÍ V KRÁSNÉ REKREAČNÍ OBLASTI JESENÍKY V LOUČNÉ NAD DESNOU  ::  UBYTOVÁNÍ IHNED  ::          ::  UBYTOVÁNÍ V KRÁSNÉ REKREAČNÍ OBLASTI JESENÍKY V LOUČNÉ NAD DESNOU  ::  UBYTOVÁNÍ IHNED  ::
 

REKREACE

 

UBYTOVÁNÍ

 

KONTAKT

 

CENY

 

 

 

U B Y T O V Á N Í

Chalupa je po celkové rekonstrukci, kolaudace r. 2009 pro ubytování až 24 osob. Obsahuje  2 apartmány, každý se samostatným vchodem, veškeré interiéry jsou v přírodním dřevě.               

První apartmán: přízemí až pro 14 osob s úzkým podkrovním pokojem, obsahuje vybavenou kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnka, koupelna s rohovou vanou, 2x WC), jeden pokoj pro 4osoby (letiště, patrová postel, sedací souprava) druhý pokoj až pro 8 osob v již zmíněném podkrovním pokoji. Ve třetím  velkém obývacím pokoji  je sedací souprava, televize a 2 postele na spaní.

Druhý apartmán: podkrovní se střešními okny až pro 10 osob  obsahuje  tři pokoje:  2 malé ložnice, každou pro 2 osoby, třetí pokoj pro 5 osob, vybavenou kuchyň (lednička, kávovar, mikrovlnka, rychlovarná konvice, el. sporák s el. troubou). Dále obývací pokoj s rozložitelnou  sedacé soupravou, televizí a jídelním koutem. Koupelna se sprchovým koutem, 2x WC.

Oba apartmány je možno v případě většího množství osob propojit uvnitř objektu. V zahradě je možno využít zastřešeného altánu s posezením a krbem, dětským koutkem a houpačkami. Topení  je v celém objektu plynové. Parkování v oplocené zahradě. Pohodlný dojezd i v zimním období. Vlakové spojení  cca 100 m od  objektu, autobusové spojení cca 50 m od objektu.

V zimním období je možno zajistit lyžařům odvoz na Červenohorské Sedlo nástupem s do autobusu přímo u chalupy a v odpoledních hodinách zpět.

.

2005 - 2012 ©   VS-NETCOM s.r.o. | Reality Olomouc | Auto inzerce Olomouc |